O nas

Kim jesteśmy i co możemy Tobie zaoferować?

Lokal, meble, sprzęt biurowy, personel to relatywnie duży wydatek zwłasza dla nowopowstałych, jednoosobowych firm. W kategoriach finansowych wydatki te są kosztami stałymi - nie są inwestycją, która może przynieść zyski, ale mają duży wpływ na postrzeganie firmy przez potencjalnych Klientów i partnerów biznesowych.
Innymi słowy Jak Cię widzą tak Cię piszą.
Optymalnym rozwiązaniem pod względem finansowym jest wirtualne biuro, gdzie często za mniejsze pieniądze otrzymujesz pełen pakiet usług przydatnych, a niekiedy niezbędnych współczesnemu przedsiębiorcy.
Otobiura.pl powstało jako odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku, współczesnych przedsiębiorców, często ludzi młodych, nowoczesnych i ultramobilnych. Myślimy o przedsiębiorcach którzy chcą w nowoczesny i profesjonalny sposób prowadzić swój biznes. Chcemy być pomocni w prowadzonym przez Ciebie biznesie. Nasze wsparcie to nie tylko szeroki wachlarz usług - począwszy od zapewnienia adresu rejestrowego, miejsca do pracy, czy obsługi administracyjnej - to także merytoryczna pomoc.
Nasza kadra, posiadająca duże doświadczenie w dziedzinie sprzedaży, marketingu, finansów i organizacji czasu pracy będzie wstanie wesprzeć Cibie w zmaganiach z problemami dzisiejszego biznesu.
OtoBiura.pl są jedną z marek firmy Inius Sp. z o.o., której obszar działania to między innymi wynajem mieszkań, usługi hostelowe, transport i logistyka, magazynowanie, import samochodów luksusowych. Dzięki szerokiemu spektrum branż w których działamy, możemy zaoferować kompleksowe, najwyższej jakości usługi, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.
Nie ograniczamy się jedynie do działań biznesowych, cześć naszej energii poświęcamy działalności charytatywnej, co pozwala nam wspierać lokalną społeczność i pokazać inne oblicze biznesu.
Aby odnieść sukces w biznesie należy być odważnym , być pierwszym i odmiennym więc zajmij się swoim biznesem - resztę zostaw nam.

Co wyróżnia Otobiuro.pl

Oprócz zbieranego latami doświadczenia stawiamy na nowoczesne i innowacyjne technologie, które są po to by ułatwiać codzienne prowadzenie biznesu.

Przyjazne Tobie

Szereg usług standardowych oraz usług dodatkowych, aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby w miarę rozwoju Twojej firmy. Przejrzyste zasady. Pełna dyskrecja.

czytaj więcej »

Przyjazne Twoim Klientom

Oddana do dyspozycji Twojej firmy asystentka zadba o to, aby zawsze ktoś odebrał telefon, umówił i przygotował spotkanie czy odebrał lub nadał pocztę.

czytaj więcej »

Innowacyjne i nowoczesne

Szereg udogodnień i atrakcji: dostęp do Internetu, zaplecze kuchenne, pokój spotkań, sala konferencyjna, dedykowany numer telefonu dla Twojej firmy, poczta głosowa, wirtualny faks i wiele innych ...

czytaj więcej »
Aby odnieść sukces w biznesie musisz być odważny, być pierwszy, być innowacyjny!

Nasze marki:

Facebook