BestDrive -znana marka, gwarancją rzetelności i zaufania.

Taki serwis  to nowość w województwie lubuskim. 16 września 2019 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby naszej firmy oraz nowego, sieciowego serwisu BestDrive, należącego do globalnej sieci Continental.

Po wielu latach działalności Ipcars jest firmą, która rozwinęła swoją działalność i wprowadziła nowe, nieobecne do tej pory marki. Gorzów zyskał znany, oraz ceniony na całym świecie brand oponiarskiej firmy Continental. Niewątpliwie dajemy możliwość korzystania z usług świadczonych według najwyższych standardów ogólnopolskich i ogólnoświatowych, sieci takich jak Rentis czy Continental.

Obecna siedziba firmy zyskała nowe życie dzięki jaskrawej i charakterystycznej wizualizacji. Poprzednio był to salon dealera samochodów marki Opel, który ma swoją wieloletnią historię w Gorzowie Wielkopolskim.

Dowiedz się więcej o usługach serwisu BestDrive Ipcars

http://ipcars.pl/#serwis

Imprezę otwarcia zaszczycili  znakomici goście, którzy znani są lokalnie ze swojej działalności politycznej i artystycznej a także kulinarnej. Oficjalne przecięcie wstęgi odbyło się przy udzialePrezydenta Gorzowa a także przewodniczącego Rady Miasta oraz Prezesa firmy Continental razem z właścicielem.

Takie wydarzenie było dla nas niezwykłą okazją do przedstawienia naszej wizji na rynku. Uważamy, że kompleksowe podejście i obsługa klienta w jednym miejscu, kiedy można załatwić tak wiele spraw  to klucz do sukcesu.

,,Cenimy czas naszych klientów, dlatego oferujemy tak wiele w jednym budynku a multiusługowość to nasz niewątpliwy autut”- mówi Prezes Ipcars, Robert Kachnowicz.

Duży wybór usług naszego serwisu, pozwala na profesjonalną obsługę niezależnie od potrzeby. Udogodnienia, które mamy w ofercie takie jak np. bezpłatny wynajem samochodu na czas naprawy lub hotel dla opon to nic innego,jak ułatwienie życia i wyjście na przeciw oczekiwaniom, co raz to bardziej świadomych i wymagających klientów.

Zobacz nasz sklep internetowy i zamów opony online już dziś z dostawą do naszego serwisu!

https://zamow.bestdrive.pl/opona